adwokat Joanna Sierczyńska-Mierzwa

Zostanie prawnikiem-profesjonalistą było moim marzeniem od szkoły średniej. Osiągnięciu tego celu podporządkowałam lata nauki na studiach dziennych skończonych z wyróżnieniem, następnie kilka lat aplikacji adwokackiej odbywanej w kancelarii patrona - wybitnego wrocławskiego adwokata Jacka Szymańskiego.

Praca adwokata jest trudna i mozolna, jednak nigdy nie nudna, potrafi dać wiele satysfakcji, gdy z naszą pomocą zatriumfuje sprawiedliwość, zaś adwokat zostanie doceniony przez klientów, którzy mieli wsparcie prawne i podtrzymanie „na duchu” na sali sądowej.

Dewiza niesienia pomocy i wspierania osób, które zmuszone są występować przed sądami przyświeca mojej kancelarii od 10 lat. Kancelaria uczestniczy w programie Centrum Pomocy Pro Bono, gdzie można pomóc charytatywnie potrzebującym pomocy prawnej, w czerwcu 2012r. zostałam uhonorowana wyróżnieniem opiniotwórczego miesięcznika Forbes jako rzetelny profesjonalista w kategorii adwokat w województwie dolnośląskim: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/602523,profesjonalisci-forbesa-2012-nagroda-dla-kingi-preis,id,t.html

Od kilku lat jestem jednym z adwokatów współpracujących z Towarzystwem Ochrony Prawnej D.A.S. S.A. jako pełnomocnik prowadzący spory o odszkodowania i zadośćuczynienia ze szkód komunikacyjnych osób korzystających z ochrony prawnej tego ubezpieczyciela.

Zajmuję się głownie niesieniem pomocy prawnej w procesach sądowych, konsultacjami i doradztwem prawnym, doskonale odnajduję się jako adwokat w obronach w sprawach karnych, wykroczeniowych, jak też w sprawach rodzinnych, rozwodowych, z zakresu prawa pracy i spadkowych.

Rzetelność i dopracowanie szczegółów, jak też osobista obsługa przyjmowanych spraw i kontakt z klientem są wizytówką mojej kancelarii.